O nas

Wiemy, jak istotne jest zaufanie do osób, którym powierzacie Państwo swoje pociechy. W naszej pracy wykorzystujemy wiele lat doświadczeń, aby zapewnić Państwu najwyższy standard opieki. Oferujemy różne formy zajęć, szczegóły znajdują się na naszej stronie, lub mogą Państwo skontaktować się z nami - chętnie opowiemy o tym, co możemy Państwu zaoferować.  Zespół Przedszkola tworzy wysoko wyspecjalizowana kadra, która stale podnosi swoje kwalifikacje. Wiedząc, jak ważną rolę w życiu dziecka pełni nauczyciel. Posiadamy w swoim zespole wyłącznie osoby kreatywne, życzliwe, pełne ciepła i wrażliwości. Zapewniamy dzieciom wszechstronny rozwój oraz warunki wychowawcze, edukacyjne i terapeutyczne.

CO NAS WYRÓŻNIA??????
  • Indywidualne podejście do każdego dziecka
  • Nauka poprzez zabawę
  • Nowoczesne metody nauczania
  • Wielozmysłowe poznawanie świata
  • Małe kameralne grupy
  • Bajkowy plac zabaw i piękny przestronny ogród
  • Kolorowe sale z ciekawymi zabawkami
  • Organizacja festynów, sesji zdjęciowych oraz innych atrakcji
  • Domowa atmosfera
  • Wykwalifikowana kadra
  • Opieka psychologa
  • Oddział terapeutyczny

1. Placówka funkcjonuje od poniedziałku do piątku
  2. Godziny otwarcia 6.30 – 16.00
  3. Przyjmujemy dzieci w wieku 2,5 do 6 lat,
  4. Przedszkole prowadzi zapisy przez cały rok w miarę posiadanych wolnych miejsc. Rodzice zainteresowani zapisem dziecka do Przedszkola proszeni są o wcześniejszy kontakt z dyrekcją Przedszkola oraz wypełnienie karty zgłoszenia dziecka.
  5. Realizujemy obowiązek przedszkolny dla dzieci 6 letnich, przygotowujący dzieci do podjęcia obowiązku szkolnego
  6. Czesne płatne 12 miesięcy w roku według obowiązującego cennika.
  7. Oddział terapeutyczny: Dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego kompleksową terapia mają zapewnioną BEZPŁATNIE.
  8. W przedszkolu realizowane są BEZPŁATNE zajęcia w ramach Wczesnego wspomagania Rozwoju.
Posiłki zapewnia  firma cateringowa posiadająca koncesję na żywienie dzieci – „Catering Wierzbno”.