"Moja pierwsza świnka skarbonka"

Realizujemy projekt "MOJA PIERWSZA ŚWINKA SKARBONKA" w ramach programu "ROSNĘ Z MATEMATYKĄ" finansowanym
przez Fundację mBank.
Zapraszamy chętne PRZEDSZKOLA do udziału w konkursie plastycznym "Moja pierwsza świnka skarbonka".
Wykonane prace można składać bezpośrednio w przedszkolu lub przesłać na adres podany na stronie.

STYCZEŃ 2024 r.

DZIEŃ SPAGHETTI 09.01.2024

Tego dnia będziemy obchodzili dzień spaghetti. Dzieci wezmą udział w zabawach i zadaniach z wykorzystaniem makaronu. Przedszkolaki w kreatywny sposób oraz poprzez świetną zabawę poznają właściwości popularnej i lubianej potrawy.

BAL KARNAWAŁOWY 12.01.2024

Przedszkolaki wezmą udział w zabawach muzyczno-ruchowych oraz tańcach przy muzyce. Prosimy o przyniesienie strojów dla dzieci podpisanych imieniem i nazwiskiem.

ODWIEDZINY FUNKCJONARIUSZA POLICJI 16.01.2024

W tym dniu odwiedzi nas funkcjonariusz policji. Przeprowadzi z dziećmi pogadankę na temat specyfiki pracy policjanta oraz przekaże dzieciom ważne wskazówki jak dbać o swoje bezpieczeństwo.

WARSZTATY CHEMICZNE 18.01.2024

W tym dniu w naszym przedszkolu odbędą się wyjątkowe warsztaty chemiczne. Zaproszony gość, zaprezentuje przedszkolakom szereg ciekawych i bardzo efektownych doświadczeń chemicznych. Głównym celem spotkania będzie rozbudzenie wyobraźni dziecięcej oraz zapoznanie z nowymi zjawiskami i pojęciami.

TEATRZYK 19.01.2024

Tego dnia odwiedzi nas teatrzyk i przedstawi spektakl pt. „Pan Ząbek”.

DZIEŃ PUZZLI 24.01.2024

Dzień puzzli jest doskonałą okazją do rozwijania u dzieci umiejętności logicznego myślenia i koncentracji. W tym dniu przedszkolaki podejmą aktywności, podczas których będą układały różnorodne puzzle.

!! DZIEŃ BABCI I DZIADKA 29.01.2024 /30.01.2024 !!

Zapraszamy dziadków i babcie naszych przedszkolaków (maksymalnie dwóch od jednego dziecka) na uroczystość, która odbędzie się w naszym przedszkolu. Wnuczęta przygotują występ dla ukochanych dziadków. Po części oficjalnej odbędzie się słodki poczęstunek.

DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA 26.01.2024

Postać Kubusia Puchatka oraz przygody miłośnika miodku zamieszkującego Stumilowy Las zna każde dziecko. W tym dniu dzieci wezmą udział w „puchatkowych” zajęciach oraz poznają przygody Kubusia i jego przyjaciół.

!! WARSZTATY Z BABCIĄ I DZIADKIEM 22.01-26.01.2024 !!

W tych dniach odbędą się zajęcia i warsztaty przygotowane przez dziadków naszych przedszkolaków. Chętnych dziadków i babcie do zorganizowania zajęć dla dzieci z grupy, do której uczęszcza wnuk/wnuczka.