założycele

           WICEPREZES            PREZES                                                                  Weronika Wolniak-Wysocka            Marika Wolniak-Maciejewska

NASZA MISJA...

To wspomaganie rozwoju dzieci z różnymi zaburzeniami rozwojowymi oraz dążenie do poprawy jakości ich funkcjonowania. Służymy pomocą także rodzicom, ukierunkowując i wspierając ich w tej trudnej sztuce wychowania swoich dzieci. Chcemy aby każdy, kto do nas zawita czuł się u nas wyjątkowo.

Realizujemy swoje założenia dzięki szczegółowej diagnozie i kompleksowej terapii. Zależy nam na tym, aby te najmłodsze pociechy oraz ich bliscy w jednym miejscu uzyskali szybką i kompleksową pomoc. Zapewniamy bezpieczeństwo, dyskrecję i zrozumienie. Cechuje nas zaangażowanie i profesjonalizm. Każde dziecko jest przez nas traktowane w sposób indywidualny.

nasze działania to:

DIAGNOZA  / TERAPIA / PORADY i KONSULTACJE / SZKOLENIA

O nas - HISTORIA FUNDACJI

Nasz Fundacja powstała w 2019 roku. Jest to miejsce stworzone z pasji i miłości do dzieci przez dwie specjalistki, które w życiu prywatnym są szczęśliwymi mamami oraz siostrami, a zawodowo wspólniczkami. Tworząc Fundacje oparły się na zdobytych kwalifikacjach, posiadanej wiedzy oraz na wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi. Wiemy, jak istotne jest zaufanie do osób, którym powierzacie Państwo swoje pociechy. W naszej pracy wykorzystujemy zdobyte doświadczenie, aby zapewnić najwyższy standard opieki.

Początkowo celem Fundacji było stworzenie przedszkola dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi mając na celu wszechstronne wspieranie ich rozwoju przez indywidualizowanie stosowanych metod dydaktyczno-terapeutycznych oraz optymalizowanie wszelkich oddziaływań wspierających.

Z biegiem czasu w prowadzonej przez Fundację Przedszkolu zaczęło się pojawiać coraz więcej dzieci dlatego też ofertę poszerzono o możliwość realizowania bezpłatnych zajęć ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dzieci.

WSPIERAJ NAS!!!

Fani Mani
Robisz zakupy online, płacisz dokładnie tyle,
ile zwykle… i średnio 2,5% tej kwoty wspiera nas i pomaga nam działać.
Żadnych dodatkowych opłat, żadnych przelewów, wypisywania kwitków, nic.
Brzmi super? Bo takie jest!
Z FaniMani.pl możesz WSPIERAĆ NAS bez kosztów
i bez wysiłku, robiąc internetowe zakupy.
Popatrz jakie to proste: https://video.fanimani.pl/cache/83383/film-jak-dziala-fanimani-fullhd.mp4

ZAPRASZAMY DO WSPIERANIA!- wejdź w poniższy link i załóż konto!

  WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT NASZEJ FUNDACJI ZNAJDZIESZ NA STRONIE