"Moja pierwsza świnka skarbonka"

Realizujemy projekt "MOJA PIERWSZA ŚWINKA SKARBONKA" w ramach programu "ROSNĘ Z MATEMATYKĄ" finansowanym
przez Fundację mBank.
Zapraszamy chętne PRZEDSZKOLA do udziału w konkursie plastycznym "Moja pierwsza świnka skarbonka".
Wykonane prace można składać bezpośrednio w przedszkolu lub przesłać na adres podany na stronie.

KWIECIEŃ 2024 r.

DZIEŃ MARCHEWKI 04.04.2024

W tym dniu przedszkolaki poznają zdrowe właściwości pomarańczowego, chrupiącego warzywa. Następnie dzieci wspólnie przygotują marchewkowo-jabłkowy sok, podejmą marchewkowe zadania oraz wykonają pracę plastyczną. Prosimy, żeby tego dnia dzieci miały ubrane POMARAŃCZOWE BLUZKI.

WARSZTATY GUCIA 10.04.2024

Tego dnia dzieci wezmą udział w warsztatach. Przedszkolaki odkryją wiele ciekawych zjawisk oraz wezmą czynny udział w przeprowadzanych eksperymentach.

ODWIEDZINY RATOWNIKA MEDYCZNEGO 15.04.2024 R.

Tego dnia odwiedzi nas ratownik medyczny, który przeprowadzi warsztaty z zakresu
pierwszej pomocy.

DZIEŃ TAŃCA 17.04.2024

Z okazji dnia tańca dzieci wezmą udział w zabawach muzyczno-ruchowych.

DZIEŃ ZIEMI 23.04.2024

Tego dnia przedszkolaki dowiedzą się jak dbać o środowisko i otaczającą nas przyrodę. Poprzez praktyczne działania dzieci nauczą się troski i szacunku o naszą planetę.

SESJA ZDJĘCIOWA  24.04.2024

W tym dniu odbędzie się sesja zdjęciowa z okazji zbliżającego się zakończenia roku. Każda grupa będzie miała wykonane pamiątkowe zdjęcie z wychowawcami. Będzie również możliwość wykonania zdjęć legitymacyjnych. Dzieci z grupy Smerfy dodatkowo będą fotografowane indywidualnie. Prosimy o przyniesienie dla wszystkich dzieci galowego/odświętnego stroju.

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU 02.04.2024

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Świadomości Autyzmu prosimy o przyniesienie dla dzieci niebieskich bluzek/ t-shirtów do 15 marca (piątek). Prosimy również, żeby bluzki/t-shirty były większe z możliwością założenia ich na kurtki.