Kadra

Nasz Zespół to grupa kreatywnych ludzi, którzy z ogromną pasją, dużym sercem oraz zaangażowaniem wykonują swoje codzienne zadania. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne doświadczenie to nasz wielki atut.

Niepublicznie Przedszkole GUCIO z oddziałem terapeutycznym we Wtórku to miejsce stworzone z pasji i miłości do dzieci przez dwie specjalistki, które w życiu prywatnym są szczęśliwymi mamami oraz siostrami, a zawodowo wspólniczkami. Tworząc Przedszkole oparły się na zdobytych
kwalifikacjach, posiadanej wiedzy oraz na wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi.

Weronika Wolniak – Wysocka – założycielka Ośrodka Terapii Dzieci i Młodzieży oraz Niepublicznego Przedszkola GUCIO z oddziałem terapeutycznym. Zawodowo: pedagog, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny, logopeda, neurologopeda, terapeuta SI oraz specjalista w zakresie diagnozy, terapii i edukacji dzieci ze spektrum autyzmu.

Marika Wolniak – Maciejewska – założycielka Ośrodka Terapii Dzieci i Młodzieży oraz Niepublicznego Przedszkola GUCIO z oddziałem terapeutycznym. Zawodowo: psycholog, psychoterapeuta, oligofrenopedagog, terapeuta SI, dogoterapeuta, specjalista w zakresie diagnozy, terapii i edukacji dzieci ze spektrum autyzmu.

Marzanna Wolniak

Dyrektor ds. finansowo-administracyjnych

Patrycja Olejnik

pedagog, oligofrenopedagog, terapeuta ręki, hortiterapeuta

Agnieszka Powąska

pedagog, oligofrenopedagog, logopeda, terapeuta ręki

Ewelina Marciniak

pedagog, oligofrenopedagog, logopeda, terapeuta SI

Paulina Wawrzyniak

pedagog, logopeda, terapeuta ręki

Sylwia Pawlicka

pedagog, terapeuta ręki

Dagmara Marczak

pedagog, hipoterapeuta, terapeuta ręki

Karina Klos

pedagog ds. rewalidacji, terapeuta ręki

Milena Adamczak

asystent nauczyciela, astystent osoby niepełnosprawnej

Grażyna Tomalak

asystent osoby niepełnosprawnej, asystent nauczyciela