O Nas

„ Najważniejszym okresem w życiu człowieka nie są lata studiowania na wyższej uczelni, ale te najwcześniejsze, czyli okres od narodzin do sześciu lat. Jest to czas, kiedy formuje się inteligencja człowieka i nie tylko ona, ale całość jego zdolności psychicznych”

M.Montessori

Niepubliczne Przedszkole Gucio z oddziałem terapeutycznym to miejsce stworzone z pasji i miłości do dzieci przez dwie specjalistki, które w życiu prywatnym są szczęśliwymi mamami oraz siostrami, a zawodowo wspólniczkami. Placówka powstała w 2016 roku. Tworząc przedszkole oparły się na zdobytych kwalifikacjach, posiadanej wiedzy oraz na wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi.

Na co dzień prowadzą również OŚRODEK TERAPII DZIECI I MŁODZIEŻY, który powstał w 2010 roku.

Marika Wolniak – Maciejewska –psycholog, psychoterapeuta, oligofrenopedagog, terapeuta SI, dogoterapeuta, specjalista w zakresie diagnozy, terapii i edukacji dzieci ze spektrum autyzmu.

Weronika Wolniak – Wysocka – pedagog, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny, logopeda, neurologopeda, terapeuta SI oraz specjalista w zakresie diagnozy, terapii i edukacji dzieci ze spektrum autyzmu.

Zespół Przedszkolaka tworzy wysoko wyspecjalizowana kadra, która stale podnosi swoje kwalifikacje. Wiedząc, jak ważną rolę w życiu dziecka pełni nauczyciel. Posiadamy w swoim zespole wyłącznie osoby kreatywne, życzliwe, pełne ciepła i wrażliwości. Przedszkole GUCIO powstało po to, aby zapewnić dzieciom wszechstronny rozwój, stworzyć warunki wychowawcze, edukacyjne oraz terapeutyczne.

Co nas wyróżnia??????