Kadra

Nasz Zespół to grupa kreatywnych ludzi, którzy z ogromną pasją, dużym sercem oraz zaangażowaniem wykonują swoje codzienne zadania. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne doświadczenie to nasz wielki atut.

Niepublicznie Przedszkole GUCIO z oddziałem terapeutycznym we Wtórku to miejsce stworzone z pasji i miłości do dzieci przez dwie specjalistki, które w życiu prywatnym są szczęśliwymi mamami oraz siostrami, a zawodowo wspólniczkami. Tworząc Przedszkole oparły się na zdobytych
kwalifikacjach, posiadanej wiedzy oraz na wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi.

Weronika Wolniak – Wysocka – założycielka Ośrodka Terapii Dzieci i Młodzieży oraz Niepublicznego Przedszkola GUCIO z oddziałem terapeutycznym. Zawodowo: pedagog, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny, logopeda, neurologopeda, terapeuta SI oraz specjalista w zakresie diagnozy, terapii i edukacji dzieci ze spektrum autyzmu.

Marika Wolniak – Maciejewska – założycielka Ośrodka Terapii Dzieci i Młodzieży oraz Niepublicznego Przedszkola GUCIO z oddziałem terapeutycznym. Zawodowo: psycholog, psychoterapeuta, oligofrenopedagog, terapeuta SI, dogoterapeuta, specjalista w zakresie diagnozy, terapii i edukacji dzieci ze spektrum autyzmu.

Marzanna Wolniak

Dyrektor ds. finansowo-administracyjnych

Patrycja Olejnik

pedagog, oligofrenopedagog, terapeuta ręki, hortiterapeuta