23.12.2020 WIGILIJNE SPOTKANIE

Tego dnia w naszym przedszkolu będzie panowała radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje w całej placówce, pięknie przystrojone stoły, dzieci odświętnie ubrane, wszystko to wprowadzi nas w nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenia. Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście w domach jak i w naszych przedszkolnych progach. Dzieci każdego roku poznają tradycje i zwyczaje świąteczne i chętnie uczestniczą w przygotowaniach: wykonują ozdoby choinkowe, łańcuchy, kartki świąteczne. W czasie obiadu dzieci zasiądą do wigilijnych stołów. Podczas posiłku cicho rozbrzmiewać będą kolędy. W tym magicznym dniu odwiedzi naszych kochanych przedszkolaków Święty Mikołaj.
W związku z trwającą pandemią uroczystość odbędzie się bez udziału rodziców.